کاشی یاقوت

شرکت کاشی یاقوت میبد, همانطور که از اسم آن پیداست در بین شرکت های تولیدکننده کاشی در داخل کشور مانند یاقوتی می درخشد. این شرکت توانسته است با بهره گیری از جدیدترین روش های روز دنیا و با استفاده از ماشین آلات به روز, پیشگام در زمینه تولید کاشی و سرامیک باشد. این شرکت یکی از تولیدکنندگان عمده کاشی دوپخت است که این روش باعث می شود که کاشی ها علاوه بر شفافیت بیشتر کیفیت خوبی نیز داشته باشند. شعار این شرکت بزرگ ” طرحی به سبک فردا” ست که نشان از آینده نگری این شرکت دارد. این شرکت مطابق با استاندارد های روز دنیا در این زمینه کار میکند و با رعایت تمامی قوانین و مقررات محیط زیستی توانسته است که نیازهای متعدد و روزافزون مشتریان خود را پاسخگو باشد. این شرکت در تولیدات خود رعایت اصول زیر را ضروری می داند:

  • افزایش رضایتمندی مشتریان با استفاده از مواد مرغوب و همچنین امکان بررسی شکایات
  • بهبود کیفیت محصولات تولیدی و کاهش ضایعات
  • کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری سرمایه
  • افزایش تنوع محصولات
  • پیشگیری از وقوع حوادث و افزایش ایمنی و بهداشت محیط کار
  • پیشگیری از آلودگی محیط زیست از طریق کاهش تولید پسماند ها
  • مدیریت انرژی با استفاده بهینه از منابع
  • رعایت استاندارد های موجود در سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاهی بر اساس الزاماتی که به طور جهانی تعیین و ذکر شده اند

شرکت کاشی یاقوت توانسته است که با ایجاد خط تولید متعدد و بهره گیری از ماشین آلات به روز, پیشگام در تولید کاشی و سرامیک کف و دیوار در سایز های مختلف باشد.

برچسب ها :

دیجی کاشی. کاشی ارزان.سرامیک ارزان. کاشی کف . کاشی حراجی . خرید اینترنتی سرامیک . قیمت سرامیک . تولید کاشی. قیمت سرامیک . کاشی یا Tile . کاشی ارزان . دیجی کاشی .کاشی پرسلانی. کاشی حراجی .کاشی سه بعدی. کاشی کف. سرامیک ارزان . کاشی بدنه. سرامیک حراجی . خرید اینترنتی کاشی . خرید اینترنتی سرامیک . کاشی پرسلانی . خرید کاشی از یزد . خرید سرامیک یزد . خرید اینترنتی کاشی و سرامیک . تولید کاشی. فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک . کاشی یا Tile .قیمت سرامیک . قیمت کاشی . قیمت کاشی . قیمت سرامیک . سرامیک . کاشی تبریز . خرید کاشی تبریز . خرید سرامیک تبریز . کاشی تبریز زیبا ترین کاشی. قیمت کاشی تبریز . قیمت سرامیک تبریز . طرح های کاشی تبریز . طرح های سرامیک تبریز .