کاشی ارم

تاریخچه شركت كاشي ارم اردکان واقع در شهر نگین کویر ایران :
براساس مجوز صادره از طرف سازمان صنايع و معادن استان یزد در تاريخ 1386/09/08 براي توليد انواع كاشي و سراميك كف و دیوار توسط مؤسسين تأسيس و طي ثبت شماره 781 در تاريخ 1386/12/12 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي شهرستان اردکان با شخصيت حقوقي سهامي خاص ثبت گرديد.
براساس مفاد ماده ۵ اساسنامه موضوع اصلي فعاليت شركت، توليد انواع كاشي و سراميك كف و ديوار و احداث، بسط و توسعه كارخانجات مربوط به تهيه، توليد، توزيع و فروش صنايع كاشي و سراميك و صنايع وابسته و ذيربط مي باشد.

• ماشين آلات
با توجه به مجوز اخذ شده عمليات ساخت كارخانه متعلق به شركت كاشي ارم از ابتداي سال ۱۳۸7 در زميني به مساحت 200.000 متر مربع واقع در كيلومتر 20 جاده تهران3۰,۰۰۰ مترمربع سالن هاي توليد و پشتيباني و ۱0۰۰ مترمربع ساختمان اداري و خدماتي شروع و همزمان برنامه ريزي براي خريد ماشين آلات خط توليد شامل 4 دستگاه بالميل، 2 دستگاه پرس، 1 دستگاه كوره و ساير تجهيزات و ماشين آلات مورد نياز از شركت سیتی بی اند تی ايتاليا انجام گرديد. با پيشرفت و نهايتاً اتمام بخش عمده ساخت و ساز ساختمانهاي توليدي و خدماتي و همچنين خريد ماشين آلات ساخت داخل كشور، ماشين آلات خريداري شده از ايتاليا به محل حمل و عمليات نصب و راه اندازي به انجام رسيد به نحوي كه درسال 1392 توليد آزمايشي شروع گرديد و با آغاز تولید آزمایشی محصولات این شركت در اندازه ها و طرح هاي مختلف و متنوع مطابق با سلائق مشتريان و مصرف كنندگان تولید گرديد.

• چشم انداز
مؤسسين این شرکت برای نیل به اهداف بزرگتر و مهمتر در اولين گام تمام تلاش خود را در زمينه تنوع بخشي به توليدات و عرضه محصولات با كيفيت برتر و طراحي زيباتر با طرح ها و اندازه هاي جديد مطابق با نیاز و سلیقه مشتری به منصه ظهور رسانده اند که گذشت زمان گواه عینی بر این ادعا خواهد بود. همچنین این شرکت توانمندي هاي توليدي جهت توليدات متناسب با طرح ها و نقش هاي زيبا و جذاب و مخصوص صادرات و عرض اندام در فرا مرزها را دارد.که مدیون تكنولوژي جديد، ماشين آلات جديد، امكانات تحقيقاتي و آزمايشگاهي به روز و مديريت کارآمد بوده و از منظر به عنوان مهمترين ابزارهاي پيشرفت و توسعه شركت در بازار رقابت قابل توجه مي باشد.

برچسب ها :

دیجی کاشی. کاشی ارزان.سرامیک ارزان. کاشی کف . کاشی حراجی . خرید اینترنتی سرامیک . قیمت سرامیک . تولید کاشی. قیمت سرامیک . کاشی یا Tile . کاشی ارزان . دیجی کاشی .کاشی پرسلانی. کاشی حراجی .کاشی سه بعدی. کاشی کف. سرامیک ارزان . کاشی بدنه. سرامیک حراجی . خرید اینترنتی کاشی . خرید اینترنتی سرامیک . کاشی پرسلانی . خرید کاشی از یزد . خرید سرامیک یزد . خرید اینترنتی کاشی و سرامیک . تولید کاشی. فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک . کاشی یا Tile .قیمت سرامیک . قیمت کاشی . قیمت کاشی . قیمت سرامیک . سرامیک . کاشی تبریز . خرید کاشی تبریز . خرید سرامیک تبریز . کاشی تبریز زیبا ترین کاشی. قیمت کاشی تبریز . قیمت سرامیک تبریز . طرح های کاشی تبریز . طرح های سرامیک تبریز .